Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

PÉČE O TĚLO

MODERNÍ KOSMETIKA - EMOSIE

Moderní bylinná kosmetika v novém designuKosmetika bez parabenů. Bez silikonu.

Řada Emosie - komplexní péče o pleť, pro všechny druhy pleti. Efektivní kosmetika, která je dobře snášena na obličej na základě inovativních receptů s bylinnými účinnými látkami a vitamíny.

 

ZRALÁ PLEŤ - EXQUISIT

 

 

Kosmetická řada Exquisit spojuje nejnovější poznatky z dermatologického výzkumu s bohatými látkami rostlinných složek, a high-tech technologie. Výsledkem je - jemná, přesná a vysoce efektivní kosmetika  Určena pro náročnou pokožku, která vyžaduje tu nejlepší péči. Vaše pleť bude jako v bavlnce a vy budete spokojeni na 100%.

 

PROBLEMATICKÁ PLEŤ - JEUNESSE

Řada Jeunesse pečuje o problematickou pleť. Produkty jsou k pleti velmi šetrné a šetřivé.S aktivními látkami, užívající se v medicině (panthenol, alaitoin aj.) a rostlinných látek přirozeně regulují a hladí pokožku. Díky kombinaci Jeunesse čistících přípravků a Jeunesse účinných preparátů budete s výsledkem spokojeni. Najdete zde přípravky pro každý typ a problém pleti.

 

TĚLOVÁ KOSMETIKA - BODY CARE

Žádné parabeny, žádné parafiny. Přírodní emulgátory a převážně na rostlinné bázi účinné látky. Velmi dobře snášen. Vůně uklidňující éterické esence, které osloví každou ženu.

 

X

S nákupem v našem e-shop souhlasíte s cookies. Děkujeme za důvěru.

souhlasím
nesouhlasím