PORAĎTE SE S KOSMETIČKOU

Dobrý den,

Rozhodla jsem se uveřejnit některé otázky zákazníků, které se často opakují v mé internetové schránce. Možná Vám odpovědi budou nápomocné k výběru Vaší péče, nebo odpoví na otázku, která se Vám honí hlavou. Pokud Vaši odpověď zde nenajdete, ráda se Vám budu věnovat a otázku Vám zodpovím v emailu, nebo přímo v kosmetickém salonu.

V tomto e-shopu jsem chtěla propojit kvalitní, čistou, ekologickou kosmetiku a moji zkušenost, kterou si dovolím po 25letech sdílet a předávat. Pracuji s touto kosmetikou 25 let v kosmetickém salonu v Dobřichovicích. Jmenuji se Martina Janoušová, jsem majitelka firmy HILDEGARD BRAUKMANN.cz s.r.o a kosmetička v kosmetickém salonu HB.

25 let jsem výhradní dovozce této kosmetiky a zkušenosti nabírám i od kosmetiček, které s touto kosmetikou pracují ve svých salonech po celé ČR a při každém společném setkání si předáváme své nové zkušenosti.

Každý výrobek na e-shopu je podrobně popsán a vysvětlen, co obsahuje, z čeho byl vyroben, pro koho je určen. Děkuji Vám za diskuze a hodnocení výrobku, protože i Vy se podílíte a předáváte své zkušenosti ostatním zákazníkům a dáváte jim informaci k volbě.

Tyto stránky nejsou statické, protože firma HB v Burgwedelu ve svých laboratořích stále vymýšlí nové kosmetické výrobky a reaguje na potřeby zákazníků i kosmetiček a já stále rozšiřuji nabídku o nové výrobky.

Prosím o schovívavost, protože budu mluvit a psát tak, jak umím, a je pro mne přirozené. Spisovatelka nejsem J

Hezký den přeje

Martina Janoušová

marjan@centrum.cz

tel. 603 172 875

https://www.facebook.com/hildegardbraukmann.cz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100055354991282

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...