Institute

Ideál krásy se mění, ale standard zůstává. Pokožka by měla vyzařovat svěžest, vitalitu a pozitivní ladění v nejširším slova smyslu. Institut bylinné kosmetiky HB, vytvořil serii produktů s novým akcentem na evoluci biologické péče pro náročnou pokožku. Tato inovativní péče o pokožku je koncipována jako celostní kosmetika podle metody Hildegard Braukmann a je určená pro kosmetické salony. Produkty jsou určeny nejen k profesionální péči, ale i pro běžné denní užití.

Tato profesionální řada je určená pro práci v kosmetických salonech. Prodává se pouze na našem eshopu, u vaší kosmetičky nebo v našem kosmetickém salonu

Doporučeno odborníky na péči o pleť

 

Exkluzivní prémiová péče o náročnou pokožku

INSTITUTE je náš jedinečný koncept péče o pleť pro profesionální použití v kosmetických ústavech a vysoce efektivní každodenní péči. Inovativní recepty jsme vyvinuli v našem vlastním výzkumu a na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Ať už jde o dehydratovanou, suchou, přecitlivělou, náročnou nebo kombinovanou pleť - vybrané aktivní složky pomáhají vaší pokožce regenerovat se a dodávají jí mladou, svěží záři. Náš tip: Doplňte svůj program péče o vědecky podložené, holistické ošetření HILDEGARD BRAUKMANN speciálně vyškolenou kosmetičkou. Skutečný zážitek pro tělo i duši.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 36 položek celkem