O značce

Přírodní bylinná kosmetika HILDEGARD BRAUKMANN CZ

hypoalergenní, jemná, přesná, vysoce efektivní

Jmenuji se Martina Janoušová a s kosmetikou Hildegard Braukmann jsem spojena již od roku 1993. V počátcích jsem pracovala jako obchodní manager a marketingový poradce pro Českou republiku, starala jsem se o reklamu a kosmetické salóny v Praze. V průběhu let jsem si otevřela vlastní kosmetický salón a od roku 2008 jsem výhradním dovozcem této kosmetiky do ČR a SK.

Jsem na zastoupení náležitě hrdá, protože zastupuji skvělou kosmetickou značku výborné kvality a za férové peníze. Nákup kosmetiky Hildegard Braukmann vám ráda zprostředkuji v mém eshopu, také spolupracuji s kosmetickými salóny a kosmetičkami po celé ČR i na Slovensku. Školím a přednáším pro kosmetické školy a rekvalifikační kurzy.

O přírodní bylinné kosmetice Hildegard Braukmann

Síla přírody a posílení vnitřní energie každého z nás - made in Germany

Základem vývoje všech produktů HB je přirozená rovnováhy pokožky. Deficity na pokožce nejsou nahrazovány, ale kůže je stimulována k regeneraci a aktivaci přirozené vnitřní energie. Další výhody produktů Hildegard Braukmann:

  • Přírodní související recepty s bylinnými extrakty a vitamíny. 

  • Farmaceutická kvalita všech produktů.

  • Žádné konzervační látky, parafínové oleje a barviva. 

  • Inteligentní využití účinných látek pro optimální působení na pokožce.

  • Produkty pro každý věk a každý problém pokožky. 

  • Doporučená pro lidi s alergiemi a neurodermitidou.

50 let zkušeností firmy jsou úspěšně aplikovány ve vývoji a výrobě. Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní produkty na obličej a péči o celé tělo. Nejvyšší kvalita výrobků a inovativní recepty přináší vynikající poměr cena/kvalita. O své kvalitě přesvědčuje své věrné spotřebitele Hildegard Braukmann již mnoho let. Kosmetika byla oceněna nejen svou vysokou účinností, ale zejména velmi dobrou snášenlivostí i s citlivou pokožkou.

Více o vzniku firmy Hildegard Braukmann

Podnik založila německá kosmetička Hildegard Braukmann. Hildegard byla již v roce 1935 známou kosmetičkou a poradkyní při rozvoji a školení renomovaných kosmetických zařízení. Byla mnoho let členkou předsednictva kosmetiček v BRD. Od začátku se zabývala vysoce účinnou bylinnou kosmetikou s vitamíny.

V roce 1990 odkoupila firmu rodina Strenger. Hildegard Braukmann je jedna z mála německých producentů kosmetiky, která není vázána na koncern. Obsáhlá nabídka učinila HB vedoucím lídrem produktů v BRD. Velmi se cení i její dlouholeté zkušenosti. Receptury jsou orientovány k přírodě a k využití účinných látek z rostlin kolem nás.

hildegard-braukmann-fotoheader-pflegeserie-profiserien-institute

 

V průběhu dynamického rozvoje změnila místo působení, aby měla stále větší prostorové možnosti rozvoje. Sídlo firmy je v městě Burgwedel poblíž Hannoveru, patří k nejpokrokovějším podnikům a je to místo, kde vnímáte všemi smysly. Výzkumná továrna úzce spolupracuje s předními dermatology na dermatologických klinikách. HILDEGARD Braukmann, od svého založení v roce 1962, výslovně neprovádí testy na zvířatech. Rovněž je veden intenzivní dialog se zákazníky a plnění jejich požadavků. Jedná se o kosmetiku na excelentní úrovni.

Výrobky Hildegard Braukmann jsou uznávány jak odborníky, tak jednotlivými zákazníky. Preparáty používají speciální obchody a na německém trhu jsou jedničkou v tomto segmentu. Pozice na trhu se vyvíjela rok od roku a mnoho faktorů ukazuje, že další vývoj i budoucnost stále patří této firmě.

Další moje služby

Spolupráce s kosmetickými salóny.

Seznam ostatních salónů s kosmetikou Hildegard Braukmann.

Eshop - při nákupu využijte poradnu.

S jakoukoliv otázkou nebo přáním se můžete obrátit na mne:

tel. 603 172 875, email: marjan@centrum.cz

S přáním hezkého dne Martina Janoušová