Odstranění pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny lze odstraňovat několika způsoby. Důležité je nejdříve diagnostikovat o jaké skvrny se jedná, pak zvolíme postup:

Běžné postup při odstranění pigmentových skvrn

AHA kyseliny

Působením Aha kyselin se rohová vrstva kůže stahuje, odumřelé buňky odpadávají a tím uvolňují cestu pro nové buněčné vrstvy, které prostupují zespoda. Popsaného účinku lze dosáhnout jen u intenzivní kůry AHA kyselin s vysokými koncentracemi.Jedná se o chemický peeling, takové ošetření nelze použít pro domácí ošetření.

Pro urychlení hojení můžeme použít biostimulační laser, který nám umožní rychlejší uzdravení pokožky.

Bělící přípravky

Používají se k odstranění pigmentací, které vznikly v těhotenství, při užívání hormonální antikoncepce,dále je možno bělit pigmentace, které se vytvořily po aplikaci parfemů, po poranění kůže s následným sluněním.Pigmentace bělením je odstraněna tzv.na povrchu, následně musíme používat vysoký ochranný faktor, který nás ochrání od sluníčka.I několik minut pobytu na slunci stačí, aby se aktivovala tvorba pigmentu!

Odstranění pigmentových skvrn laserem a mikrodermobrazí

Pigmentové skvrny tzv.“do hloubky“ ošetříme speciálním depigmentační laserem - nejúčinNější a nejrychlejší výsledek

Ošetření v mém kosmetickém salonu se provádí takto:

Čerstvé povrchové pigmentové skvrny vybrousíme diamantovou mikrodermobrazí. Ošetření je šetrné bezbolestné a velmi účinné. Plet se sjednotí a prosvětlí. Efekt je okamžitý už po prvním ošetření. Doporučuje se provádět výbrus 3-6 po 10 dnech.

Při ošetření laserem nedochází k poškození okolní tkáně a to díky dynamickému chlazení povrchu kůže. Paprsek laseru, řízený počítačem, je zaměřen tak, aby cíleně zasáhl pigmentový projev v kůži. Ošetření malých ploch trvá pouze několik minut, u rozsáhlejších ploch počítáme s delší dobu ošetření a také doporučuji použít tzv. test na malé plošce. Klient se přesvědčí o požadovaném výsledku ošetření, výrazných finančních nákladů a zvolí optimální léčebný postup.
Bolestivost: ošetření je vnímáno jako „malé štípnutí“,není nutné znecitlivění. Na vyžádání nebo v případě větších ploch je možno použít znecitlivující mast EMLU. Většina ošetření se hojí bez stroupku.

Doporučení: depigmentačním laserem není vhodné ošetřovat výrazně opálenou pleť, stejně tak bezprostředně po ošetření je dobré vyvarovat se intenzivnímu slunění (včetně solaria) a používat vysoké ochranné faktory SPF 40-100. U pleti se sklonem k pigmentacím vynechat slunění definitivně. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná.

Můj Beauty salón v Dobřichovicích.

Další moje služby

Spolupráce s kosmetickými salóny.

Seznam ostatních salónů s kosmetikou Hildegard Braukmann.

Eshop - při nákupu využijte poradnu.

S jakoukoliv otázkou nebo přáním se můžete obrátit na mne:

tel. 603 172 875, email: marjan@centrum.cz

S přáním hezkého dne Martina Janoušová