Limitierte Editionen Enthaarungs Warmwachs Depilační vosk za tepla 150g

 
  • 1 z 4
 

Speciální teplý vosk pro ohřev v mikrovlnné troubě na obličej, podpaží a oblast bikin.
Vysoce kvalitní formulace se skládá z přírodních vosků a pro aplikaci nevyžaduje samostatné proužky. Po nanesení a vysušení lze vosk jednoduše odloupnout proti směru růstu vlasů. S výtažky z arabské myrhy, černé moruše a jantaru. Vosk se obzvláště snadno nanáší a je ideální pro odstraňování chloupků na citlivých oblastech pokožky, jako je B. na obličeji, podpaží, bikinách. I ty nejmenší chloupky jsou odstraněny důkladně a šetrně. Profesionální výsledek přesvědčuje a inspiruje - hladká pokožka po dobu až 4 týdnů.

Dostupnost Skladem
Varianta
Můžeme doručit do
3.11.2020
Běžná cena 621 Kč
Ušetříte 21 Kč (–3 %)
Cena 495,87 Kč bez DPH
600 Kč / ks    
Značka Hildegard Braukmann
Webová stránka značky hildegard-braukmann.de/
Kategorie Přírodní kosmetika
 

Speciální teplý vosk pro ohřev v mikrovlnné troubě na obličej, podpaží a oblast bikin.
Vysoce kvalitní formulace se skládá z přírodních vosků a pro aplikaci nevyžaduje samostatné proužky. Po nanesení a vysušení lze vosk jednoduše odloupnout proti směru růstu vlasů. S výtažky z arabské myrhy, černé moruše a jantaru. Vosk se obzvláště snadno nanáší a je ideální pro odstraňování chloupků na citlivých oblastech pokožky, jako je B. na obličeji, podpaží, bikinách. I ty nejmenší chloupky jsou odstraněny důkladně a šetrně. Profesionální výsledek přesvědčuje a inspiruje - hladká pokožka po dobu až 4 týdnů.

PŘED POUŽITÍM SI POZORNĚ PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ

- nejsou potřeba žádné depilační pásky
- 100% přírodní
- vhodné pro citlivou pokožku


Účinné látky:
Včelí vosk.
(Cera Alba) je přírodní vosk produkovaný včelami. Je téměř nerozpustný ve vodě, a proto zvláště chrání citlivou pokožku před ztrátou vlhkosti. Včelí vosk byl v péči o pleť používán již před téměř 2000 lety a jeho zvláčňující vlastnosti byly oceněny.

Bambucké máslo.
z ořechů stromu bambusového másla západoafrického obsahuje vitamíny A a E. Bambucké máslo má vynikající ochranné vlastnosti a zabraňuje vysychání pokožky. Je ideální pro pokožku se zvýšenými požadavky na péči.

Arabská myrha.
(Commiphora abyssinica) má přirozené antiseptické a stahující vlastnosti.

Jantar.
(Amber) je fosilní vosk, který pochází z jehličnanů v oblasti Baltského moře. Baltský jantar obsahuje 3 - 8% kyseliny jantarové. Typickými přísadami jsou také terpeny.

Černá moruše.
(Morus nigra) Černá moruša původně pochází ze západní Asie, ale nyní roste také v jižní Evropě. Listnatý strom může dorůst až do výšky 12 metrů. Tmavě červeno-černé plody se vyvíjejí z květenství - jedlých moruší. Extrakt z ovoce má antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Aplikace:
Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití až do konce.

Důležité!
Ohřívejte pouze v mikrovlnné troubě. Nepřekračujte stanovenou dobu zahřívání.
Příliš horký vosk může způsobit popáleniny.

Před první aplikací v oblasti, která má být ošetřena, proveďte večer před plánovaným odstraněním chloupků test citlivosti, abyste zkontrolovali kompatibilitu produktu. Pokud není nalezena žádná reakce, může dojít k odstranění chloupků. Používejte na čistou, suchou a zdravou pokožku.

NEPOUŽÍVEJTE NA PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU, RÁNY, OŠETŘENÍ, VARIKÓZNÍ ŽILY, PIGMENTOVÉ SKVRNY, POPÁLENINY, LESIONY, OPÁLENÍ NEBO KŮŽI, KTERÉ REAGUJÍ NA VOSK V PŘEDCHOZÍM OŠETŘENÍ.

Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte do 24 hodin po vystavení slunci nebo bezprostředně po koupání. Vyhněte se slunečnímu záření po dobu 24 hodin po odstranění chloupků. Před použitím je bezpodmínečně nutné otestovat teplotu vosku. Příliš horký vosk může způsobit popáleniny. Množství zbývajícího vosku je po každém použití menší. Proto by měla být odpovídajícím způsobem upravena doba zahřívání. Vosk nepřehřívejte. Pokud je příliš tekutý, je méně účinný a může způsobit popáleniny. Po odstranění chloupků se může objevit zarudnutí. Ty by měly do 24 hodin ustoupit, jinak se poraďte s lékařem. Nepoužívejte pečující prostředky na bázi alkoholu v ošetřované oblasti po dobu 24 hodin po odstranění chloupků. Nepolykej. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

PŘÍPRAVA
Zahřívání vosku
Ohřívejte pouze v mikrovlnné troubě.
Neumisťujte pánev doprostřed mikrovlnné trouby, ale na okraj nebo na okraj otočného talíře.
Pečlivě zkontrolujte dobu zahřátí pomocí dalších hodin, abyste zajistili správné použití vosku.
Nepoužívejte dřevěnou stěrku s vyhřívanou.
Kelímek nesmí vykazovat žádné poškození.
Vosk by neměl přijít do styku s vodou, jinak by byl nepoužitelný.

Doporučená doba zahřátí *:

Plný kelímek
- Doba zahřívání: 540 W = 2,50 min., 720 W = 2,20 min., 900 W = 2 min

Napůl plný kelímek
- Doba zahřívání: 540 W = 2,10 min., 720 W = 1,50 min., 900 W = 1,40 min

Čekací doba (po zahřátí v mikrovlnné troubě):
540 W = 3 min., 720 W = 3 min., 900 W = 3 min

Doba zahřívání během používání - v případě potřeby:
540 W = 15 s, 720 W = 15 s, 900 W = 15 s

* Přibližná doba zahřívání, tato doba se může lišit v závislosti na mikrovlnné troubě.

Vosk podle výše uvedeného Zahřejte stůl. Nastavte čas podle mikrovlnné trouby a množství vosku. Důležité! Nepřekračujte stanovenou dobu zahřívání, abyste snížili riziko popálení a zabránili přehřátí vosku.

Pokud se vosk přehřál, nedotýkejte se kelímku a nechte jej vychladnout!

Po kontaktu s pokožkou přehřátým voskem udržujte postiženou oblast pokožky pod studenou vodou po dobu 10 minut a poraďte se s lékařem.
Nepokoušejte se odstranit voskovou vrstvu.

Po zahřátí vosku podle tabulky počkejte 3 minuty se zavřenou a vypnutou mikrovlnnou troubou, aby z vosku mohlo unikat teplo. Po uplynutí čekací doby opatrně oběma rukama vytáhněte pánev z mikrovlnné trouby.

Pokud je kelímek poškozený nebo vnikl vosk, nedotýkejte se kelímku, ponechejte jej v mikrovlnné troubě, dokud nevychladne.

POZORNOST! Po zahřátí je vosk uprostřed kelímku tekutější než po stranách. To je normální.

Pomocí stěrky opatrně míchejte vosk po dobu 1 minuty od středu kelímku s méně tekutou hmotou na vnější straně.

Pokud je vosk obtížně míchatelný, vyjměte špachtli a každých 15 sekund vosk zahřívejte, dokud nebude mít medovitou strukturu.

Neohřívejte déle než 15 sekund na interval!

 

ZKONTROLUJTE TEPLOTU HODIN
Na dřevěné špachtle je vytištěno slovo „OK“. Tiskový inkoust je citlivý na teplo. Pokud je slovo po kontaktu s voskem čitelné, lze vosk použít. Pokud je vosk příliš horký, slovo „OK“ zmizí.

Po promíchání pomocí dřevěné špachtle pečlivě otestujte teplotu na vnitřní straně zápěstí.

Pokud je vosk příliš horký, nechejte jej trochu vychladnout a proveďte test znovu.

ODSTRANĚNÍ VLASŮ

1. Nanesení vosku
Příslušnou čistou oblast pokožky napudrujte mastkem.
Vezměte dřevěnou špachtlí vosk o velikosti vlašského ořechu otočením špachtle, aby nedošlo k rozstřiku nebo nití.
Naneste množství vosku na horní stranu oblasti, která má být depilována, rozetřete ji ve směru růstu vlasů ve formě proužku, tenčího uprostřed (asi 1-2 mm) a z vnější strany silnějšího (2 mm).
Počkejte, až se vosk přestane lepit.

2. Odstraňte vosk

Jednou rukou uchopte kůži za spodní konec voskového proužku, druhou rukou uchopte proužek a silným a rychlým pohybem proti směru růstu chloupků ji stáhněte co nejplochěji. Voskový proužek v žádném případě nevytahujte z kůže nahoru.
PO ODSTRANĚNÍ
Chcete-li odstranit všechny zbytky vosku, znovu naneste proužek, který jste právě použili, nebo počkejte, až oblast zaschne, a zbytky odstraňte nehty nebo vatou namočenou v oleji.
Po depilaci se může objevit zarudnutí kůže, které však po několika hodinách zmizí.
Pokud zbývá vosk, nenechávejte špachtli v pánvi. Odstraňte co nejvíce zbytků vosku ze špachtle otřením ve štěrbině na okraji pánve.

Zkraťte dobu zahřívání podle zbývajícího množství.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: