Limitierte Editionen Pro Multi Protection SPF 50 Maximální ochrana proti UV-A a UV-B zářením 50 ml

 
  • 1 z 4
 

Vysoká úroveň ochrany před stárnutím vrásek a pigmentací.
Pro Multi Protection je inovativní všestranná dermální ochrana, která posiluje a podporuje vlastní obranný systém pokožky proti světelnému záření, volným radikálům a negativním vlivům prostředí. Složení obsahuje dobře tolerované fotostabilní filtry UV-A a UV-B, které zaručují vysokou úroveň ochrany.

Dostupnost Dodání do 14 dnů
Varianta
Běžná cena 820 Kč
Ušetříte 30 Kč (–4 %)
Cena 652,89 Kč bez DPH
790 Kč / ks    
Značka Hildegard Braukmann
Webová stránka značky hildegard-braukmann.de/
Kategorie Pleťové kúry a koncentráty
 

Vysoká úroveň ochrany před stárnutím vrásek a pigmentací.
Pro Multi Protection je inovativní všestranná dermální ochrana, která posiluje a podporuje vlastní obranný systém pokožky proti světelnému záření, volným radikálům a negativním vlivům prostředí. Složení obsahuje dobře tolerované fotostabilní filtry UV-A a UV-B, které zaručují vysokou úroveň ochrany. Vysoce účinná aktivní látka z brusinky má silný antioxidační účinek, zabraňuje oxidačnímu stresu a chrání před účinky modrého světla a infračerveného záření. Je zabráněno tvorbě slunečních pigmentových skvrn. Receptura je doplněna výtažkem z červených řas, který tvoří přirozenou prodyšnou ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům prostředí na pokožku.

Ideální péče o ochranu světla pro každý den. Vhodný pro všechny typy pleti.
Lehkou, čistou texturu s peřím lze perfektně kombinovat se všemi produkty péče.

- plus ochrana proti UV záření
- plus IR ochrana
- plus ochrana MODRÉ SVĚTLO *
- plus ochrana proti jemnému prachu

* MODRÉ SVĚTLO je vysokoenergetické viditelné světlo. Je také známé jako HEV světlo (High Energy Visible Light). Toto záření v rozsahu vlnových délek 400 - 500 nm se vyskytuje hlavně jako přirozená součást slunečního světla. Umělé modré světlo se ale také uvolňuje z LED diod. Tyto zahrnují B. LED lampy, osvětlení smartphonů, tabletů a notebooků. MODRÉ SVĚTLO proniká do spodních vrstev pokožky. Zde vytváří volné radikály, které poškozují kožní buňky. Škoda může být např. B. podporovat předčasné stárnutí a tvorbu pigmentových skvrn.


Účinné látky:
Brusinka.
Plody brusinky (Vaccinium vitis-idaea) jsou bohaté na fytochemikálie, zejména obsahují polyfenoly. V přírodě slouží k ochraně rostliny před slunečním zářením. Polyfenoly přeměňují přebytečnou energii z fotonů, působí jako lapače volných radikálů a mají extrémně silné antioxidační vlastnosti. Vyčištěný a vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek snižuje účinky UV a IR záření (fotoaging) a také BLUE LIGHT záření (digitální stárnutí), zabraňuje tvorbě vrásek a dobíjí antioxidační kapacitu pokožky.

UV-A filtr.
chrání před UV vlnami s delšími vlnami, které urychlují stárnutí pokožky.

UV-B filtr.
chrání před krátkovlnnými UV paprsky, které způsobují spálení sluncem.

Extrakt z červených řas.
Extrakt z červené řasy Chondrus crispus, původem z Bretaně, se vyznačuje vysokým obsahem ochranných sacharidů. Jejich filmotvorné vlastnosti dodávají pokožce pocit „jako samet a hedvábí“. Extrakt z červených řas má zvlhčující a především protizánětlivé vlastnosti.

Olivový vosk.
je vyroben z olivového oleje jako vodo-rostlinné máslo pomocí speciálního postupu. Toto rostlinné máslo poskytuje vlhkost a posiluje bariérovou funkci pokožky.

Arginin.
je speciální aminokyselina. Vyskytují se v červených řasách a pohankách i v lidské kůži. Arginin podporuje regeneraci systému vázajícího vlhkost pokožky a má také uklidňující účinek na pokožku.

Aplikace:
1. : Aplikujte přímo na očištěnou pokožku, pod make-up.

2. Smíchejte s denní péčí nebo sérem, např. B. INSTITUT nebo Exquisit: Aplikujte v poměru 1: 1 nebo jeden po druhém.

Důležité! Malé množství aplikace snižuje ochranný účinek. Dokonce ani prostředky na ochranu proti slunečnímu záření s vysokými slunečními faktory neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. Vyvarujte se přímého kontaktu se sluncem a poledním sluncem. Noste ochranný oděv, čepici a sluneční brýle. Obsažené filtry na ochranu před světlem mohou zbarvit oděv a jiné materiály.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: