Krémy pro muže: Který mám zvolit ?

KRÉMY PRO MUŽE, KTERÝ ZVOLIT

Problémy s pletí máme všichni a je občas těžké zvolit přípravek, který nám prostě sedne… Možná se Vám šiknou mé rady a v některých případech si řeknete, že to je právě váš problém…V kosmetickém salonu se často setkávám s diskuzí…“Potřebuji krém, který nebude vonět po růži a hlavně ať nejsem mastný…

Nebo naopak: „Nevím co si mám dávat na obličej, mám ho hodně suchý a citlivý, často se mi dělají různé pupínky a osvědčil se mi jen Excipial z lékárny, ten mě nepálí a pokožku nedráždí…

Tak jdeme na to….

Dnes probereme pouze krémy…

 

Muž č.1 ….

Mastnější pleť, občas se zanítí...Doporučuji:  Denní hydratační krém a budete spokojený. Všechny krémy kosmetiky HILDEGARD BRAUKMANN jsou hypoalergenní a alergeny jsou přímo vyjímány z kosmetiky. Nemusíte mít strach z reakcí, navíc výrobky s přídavkem sensitiv již v názvu značí, že je může používat jak normální pokožka, tak pokožka, která je sensitivní-citlivá. 

Této skupině mužů bych nabídla

Denní krém :  Je to lehký hydratační krém s přídavkem aloe vera, který zklidní citlivou pleť, má v sobě ochranný faktor proti slunečnímu záření. Určitě Vám bude příjemný, krásně se vstřebá do pleti, je krásně kořeněný, voní čistotou a muž cití na pleti lehkost a ne mastnotu, tíhu. Je to přijemný krém na vstup do nového dne. Muže se použít ihned po holení.

/braukmann-intensiv-feuchtigkeits-creme--denni-hydratacni-krem-50-ml/

 

Muž č.2 ….Muž, který má suchou plet, občas se i loupe, je tak suchá, že i občas svědí, dělají se na ní fleky až lišeje. Někdy i plet pálí, hlavně když jí holím a plet je narušena, může se i zanítit…mohu používat pouze přípravek z lékarny, nebo klasickou mastnou Niveu…

Tak tomuto muži bych určitě doporučila Meduňkový krém, je přímo ideální. Vyživuje a zklidňuje pokožku. Pleť je pružná. Pro „fainšmekry“ vypíši, co tento krém obsahuje za bylinky. Už po přečtení je Vám jasné, že Vám neublíží, ale pomůže a hlavně je pěstící a řešící problém. 

/braukmann-melissen-creme--medunkovy-krem-50-ml/

  • Kořen lékořice (Glycyrrhiza glabra) se pěstuje hlavně na Volze a v jižní Evropě. Hlavní složkou je glycyrizin, kterýd je protizánětlivý a antibakteriální. Zachovává vlhkost a integritu kožní ochranné vrstvy. Přispívá k pravidelné obnově keratinocytů, kde jejich ztráta je hlavní příčinou stárnutí pleti. 

  • Perhydrosqualene (skvalen) je bezbarvá a bez zápachu, olejovitá kapalina, která se získává z olivového oleje. Perhydrosqualene je zvláště kompatibilní s kůží, dobře vstřebává obsažené účinné látky. 

  • Meduňka lékařská (Melissa officinalis). Balzám je původem z oblasti Středomoří a Orientu. Výtažky z této léčivé rostliny se používají už od starověku. 

  • Avosterol® je koncentrát účinných látek avokáda a olivového oleje. Má zvlhčující účinky a je úspěšně používán v léčbě hyperkeratózy s atrofií kůže a jiného poškození kůže. Avosterol® vyživuje a chrání velmi suchou pokožku. 

Muž č.3…...Normální pleť, bezproblémová o kterou chce pečovat, pouze neví, který krém z nabídky z obchodů má zvolit.

SPORT CREME : je to klasika… V pánkých krémech SPORT CREME je přijemný, tonizovaný krém, kořeněný. Mužný osvěžující krém, který chrání a mírní podráždění kůžeuklidňuje pleť po holení. Karotin a olej z ořechů dodávají pleti opálený nádech. Obsahuje Allantoin, který podporuje regeneraci buněk a urychluje hojení. Obsahuje také Vitamíny B1, B2, B6, C a minerální látky. Působí lehce antisepticky a adstringentně. Karotin-provitamín A, ochraňuje epitel, podporuje tvoření buněk, zvyšuje odolnost kůže. Olej ze skořápek ořechů obsahuje přírodní látky, které tonizují pleť a zůstávají v pleti i po sprchování. 

/braukmann-sport-creme--sport-krem-50-ml/

Dnes jsme se věnovali pouze krémům. U každého jsem přidala odkaz na e-shop, pokud budete chtít, prolistujte si další výrobky z té řady, kterou si zvolíte, protože není nad to, když muž používá jednu řadu kosmetiky a tou voní. Sport creme se prodává v sadě s duschgelem a garantuji, že když zkusíte, používáte ho stále. Příště se budeme věnovat další péči a problémům, které někdy trápí či obtěžují. Pokud si budete psát objednávku na zboží napište, které výrobky vás zajímají a chcete je zkusit, pošleme Vám vzorečky a možná si konečně vytvoříte svoji řadu kosmetiky, která vám bude vyhovovat a budete spokojený. Doporučuji vyzkoušet toaletní vody a vody před holením elektrickým strojkem, ty si zákazníci velmi chválí a vody po holení. Můj favorit je 

/braukmann-attitude-eau-de-toilette--toaletni-voda-75ml/

Přeji Vám krásný den a neváhejte se ptát a psát, nebo i přijít na ošetření do kosmetického salonu. V dnešní době to není privilegium žen a je to celkem běžná věc. Zdraví vás kosmetička Martina