Kosmetika HILDEGARD BRAUKMANN

HILDEGARD BRAUKMANN KOSMETIKA má výhradní zastoupení v Dobřichovicích.

Firma Hildegard Braukmann je přes 40let specializována na rozvoji a výrobě bylinné kosmetiky s vitaminy. Zaručuje vysokou kvalitu výrobků a stále se rozšiřující sortiment. Jejich obsáhlá nabídka učinila HB vedoucím lídrem produktů v BRD. Velmi se cení dlouholeté zkušenosti. Receptury jsou orientovány k přírodě a k využití účinných látek z rostlin kolem nás.

HB vlastní výzkum a rozvoj této kosmetiky je ve spolupráci s velmi známými dermatology a kožními klinikami. Rovněž je veden intenzivní dialog se zákazníky a plnění jejich požadavků. Jedná se o kosmetiku na excelentní úrovni.

Výrobky této kosmetiky jsou uznávány jak odborníky, tak jednotlivými zákazníky. Preparáty používají speciální obchody a jsou na německém trhu na prvním místě. Pozice na trhu se vyvíjela rok od roku a mnoho faktorů ukazují na to, že další vývoj i budoucnost patří této firmě. Stále více spotřebitelů chtějí  " kvalitu za férové peníze.".

Hlavním heslem firmy Hildegard Braukmann je

VYSOKÁ KVALITA, NÍZKÁ CENA


Vysoká kvalita je zajišťována vlastními výzkumy v laboratořích ve spolupráci s vedoucími universitami a dermatologickými klinikami.
Po celou dobu existence firma HB nedělala reklamní kampaně na tuto kosmetiku. Spoléhala se na to, že kvalitu si najde zákazník sám a také že  zákazník ocení, že nechce být manipulovaný reklamou a na konci ji platit v ceně výrobku.
Tato filosofie se firmě Hildegard Braukmann vyplatila.
 Firma HB prodává své produkty do USA, Kanady, Korei, Japonska, dalších západoevropských zemí a nyní i do České republiky.

Tuto kosmetiku znovu přivedla na český trh paní Martina Janoušová, která je exkluzivním dovozcem na českém a slovenském trhu. Jedná se o kosmetiku, která je určena výhradně do kosmetických salonů a časopis IN STYLE jí vyhodnotil a zařadil jako jednu z nejlepších kosmetických značek roku 2010.

Využijte v Dobřichovicích a okolí možnosti porady a doporučení kosmetických výrobků přímo na vaší pleť a pro vaše potřeby či vaše blízké. Potřebujete poradit s kožními kosmetickými problémy jako pigmentové skvrny, akné, popraskané žilky na pleti, bradavičky, potřebujete poradit s volbou krémů? Zavolejte do salonu Martiny Janoušové, Palackého 453, Dobřichovice, 603 172 875


NĚMECKÁ BYLINNÁ KOSMETIKA HILDEGARD BRAUKMANN
kosmetika určená na práci v kosmetických salonech
kosmetika, která osloví širokou klientelu
kosmetika s ucelenými řadami pro každého zákazníka
kosmetika luxusní kvality s dobře dosažitelnou cenou
-řady Professional a Institut jsou výhradně určeny jen do kosmetických salonů
-na našem trhu neexistuje bylinná kosmetika s tak širokou nabídkou a kvalitou
-pracuje se zde výhradně s rostlinnými výtažky a oleji nejvyšší kvality,
-kosmetika není parfemovaná, dobarvovaná -  voní pouze po bylinách
-obaly jsou jednoduše likvidovatelné, neobsahují chlor
-nesmí se provádět testy a pokusy na zvířatech
-každý si zde najde svého favorita
-oslovuje klientelu v celé věkové škále
-pro kosmetičku je radost pracovat s touto kosmetikou
- je to kosmetika dobře snášena  alergiky a lidmi s dermatologickými obtížemi pokožky