Institute Energie Repair Konzentrat Nacht Koncentrát k aktivaci přirozené obnovy 50 ml

 
  • 1 z 4
 

Energy Repair Care Concentrate Night, koncentrát účinných látek k aktivaci přirozené obnovy a restrukturalizace pokožky během noci. Pro všechny typy pleti.

Dostupnost Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do
19.10.2021
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč / ks    
Kód produktu 97
Značka Hildegard Braukmann
Webová stránka značky hildegard-braukmann.de/
Kategorie Pleťové kúry a koncentráty
 

Koncentrát účinných látek k aktivaci přirozené obnovy a restrukturalizace pokožky během noci.
Liposomy AHA stimulují energii pokožky, podporují obnovu buněk a tvorbu nového kolagenu. Cenný komplex bukového peptidu s aktivní složkou dodává pokožce lepší elasticitu. Mandlové proteiny vyhlazující pokožku snižují viditelné známky stárnutí. Vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová také zajišťuje optimální hydrataci pokožky.

Velikost kontejneru:
30 ml dávkovač

Účinné látky:
Kyselina hyaluronová, nízká molekulová hmotnost.
Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností (50 KDa a menší) se také biotechnologicky vyrábí fermentací. Díky své nízké molekulové hmotnosti je pokožkou optimálně vstřebáván, proniká hlouběji do stratum corneum a dlouhodobě váže vlhkost. Pomalý metabolismus dehydratované suché kůže je účinně stimulován další vlhkostí. Kůže se zdá být napjatá a napnutá.

Kyselina hyaluronová.
Kyselina hyaluronová je polysacharid a přírodní složka pojivové tkáně. Má zpevňující a vyhlazující účinek na pokožku. Používáme pouze kyselinu hyaluronovou, která byla vyrobena biotechnologicky. Když je kyselina hyaluronová rozpuštěna ve vodě, vytvoří gelovitou strukturu, která leží na kůži jako tenký film a spojuje se s ceramidy kůže vodíkovými vazbami. Tímto způsobem může kyselina hyaluronová vázat stratum corneum velmi velké množství vody a uvolňovat ji pouze po několika hodinách - to má za následek hydratační depotní účinek. S rostoucím věkem se vlastní produkce kyseliny hyaluronové v těle stále snižuje. Pleť ztrácí svou pružnost, tvoří se linie a vrásky. Výrobky péče o pleť s kyselinou hyaluronovou mohou tyto kožní změny kompenzovat nebo zmírnit.

Liposomy AHA.
jsou ovocné kyseliny, které chemicky patří do rodiny alfa hydroxykyselin. Známý dnes pod zkratkou „AHA“ se v kosmetice používá po staletí. Pouze nedávný vývoj objasnil zásadu jednání. V závislosti na koncentraci způsobují AHA mírné až silné odlupování pokožky a díky stimulaci v hlubších vrstvách pokožky rychlejší regeneraci. Tato účinnost je bohužel spojena s vysokým potenciálem podráždění. Používáme slanou formu kyseliny jablečné, ovocné kyseliny, která také hraje důležitou roli v přirozeném metabolismu pokožky. Aby byla tato pokožka nyní dostupná pro kůži a aby se mohla rozvíjet její účinnost, je zapouzdřena v liposomech vyrobených ze sójového lecitinu.
Klinické studie prokazují vynikající účinnost liposomů AHA:
Zvýšení vlhkosti kůže asi o 35%
Vyhlazení pokožky přibližně o 25%
Snížení počtu záhybů o cca 7%
Liposomy AHA jsou zvýšenou účinnou látkou AHA při fyziologické hodnotě pH pokožky bez podráždění.

Buk.
(Fagus sylvatica). Používá se peptidový komplex účinné látky z buněčné tkáně mladých bukových výhonků, o kterém bylo prokázáno, že zvyšuje spotřebu kyslíku v kožních buňkách. Tato účinná látka dodává pokožce lepší elasticitu, dlouhodobě zvyšuje její vlhkost a trvale a významně snižuje tvorbu vrásek.

Mandlové proteiny.
se získají z mandlové mouky sladkých mandlí, která obsahuje asi 50% oleje a asi 10% cukrů a 30% bílkovin. Složení jejích aminokyselin do značné míry odpovídá složení kůže. Tato speciální struktura mandlových proteinů umožňuje speciální účinnost: zvlhčující, zklidňující pokožku, anti-dráždivé.

Hydrolit.
Zlepšuje schopnost pokožky vázat vodu a vyznačuje se také antimikrobiálními vlastnostmi
Vlastnosti.

Aplikace:
Po očištění nanášejte každý večer na obličej, krk a dekolt. Poté naneste ošetřovací krém.

Účinek vyhlazující, zpevňující
Použití krému noční
Objem 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: