Balíček jeunesse

výrobce:Hildegard Braukmann
katalogové číslo:
EAN:5040083902908
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:909 ,-Kč

1 100 ,-Kč

 

JEUNESSE - Pleťový balzám - 50 ml - Hautbalsam

Tonizující denní krém pro pleť náchylnou k znečišťování. Obsahuje extrakt z  islandského mechu, který má bakteriostatické účinky a další aktivní látky pro normalizaci pleti. Je vhodný pro pleť smíšenou, aknózní a náchylnou k znečištění.

 

Složení:

 

Použití:

Aplikujte ráno a večer po umytí gelem či bylinným mlékem, důkladně vetřete do vyčištěné pleti, vyhněte se oblasti kolem očí, a rtů.

 

Přednosti produktu:

 

 

 

MYCÍ GEL Jeunesse 100 ml

 

K jemnému odstraňování nečistot problematické a náchylné pleti. Jeunesse mycí gel obsahuje výtažek z islandského lišejníku s bakteriostatickým efektem a panthenol s hydratačním účinkem. Je určený pro důkladné a přitom šetrné čistění, zanechává velmi příjemný pocit a chrání pokožku.

 

Složení:

 

Použití:

Z gelu a trochy vlažné vody vytvořte v dlaních bohatou pěnu a jemně ji vmasírujte do pleti. Poté opláchněte teplou vodou a ošetřete bylinným tonikem.

 

Přednosti produktu:

 

 

 

 

BALANČNÍ KRÉM Jeunesse  50 ml

 

Speciální hydratační ošetřující krém pro smíšenou pleť. Obsahuje jojobový a broskvový olej pro jemnou, lesklou pleť a neutrální zvlhčování na bázi medu. Balance krém dodává pleti jemný a sametový vzhled. Je také ideální pod Make-up.

 

Složení:

 

Použití:

Aplikujte ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť. Vyhněte se oblasti kolem očí, a rtů, zde použijte oční krém.

 

Přednosti produktu:

 

 

 

CITRONOVÝ KRÉM Jeunesse 50 ml

 

Krém na suchou, citlivou a jemnou pleť. Obsahuje kakaové máslo, rostlinné výtažky z olivového oleje a uklidňující látky z ovsa.

 

Složení:

 

Použití:

Naneseme večer na vyčištěnou pleť.  Výborný v zimním období, kdy je vzduch mrazivý nebo vysušený topením. Skvěle hydratuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.hildegardbraukmann.cz/