Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Pleťová přírodní kosmetika

04. 09. 2018, 09:52

Kosmetická řada Exquisit spojuje nejnovější poznatky z dermatologického výzkumu s bohatými látkami rostlinných složek, a high-tech technologie. Výsledkem je - jemná, přesná a vysoce efektivní kosmetika  Určena pro náročnou pokožku, která vyžaduje tu nejlepší péči. Vaše pleť bude jako v bavlnce a vy budete spokojeni na 100%. Moderní bylinná kosmetika v novém designu. Kosmetika bez parabenů. Bez silikonu a hypoalergenní.

Řada Emosie - komplexní péče o pleť, pro všechny druhy pleti. Je určena pro mladší pokožku. Efektivní kosmetika, která je dobře snášena na obličej na základě inovativních receptů s bylinnými účinnými látkami a vitamíny.

Řada Jeunesse pečuje o problematickou pleť. Produkty jsou k pleti velmi šetrné a šetřivé. Výrobky jsou antibakteriální a bakteriostatické. S aktivními látkami, užívající se v medicině (panthenol, alaitoin aj.) a rostlinných látek přirozeně regulují a hladí pokožku. Díky kombinaci Jeunesse čistících přípravků a Jeunesse účinných preparátů budete s výsledkem spokojeni.

Řada Professional -tato profesionální řada je určená pro práci v kosmetických salonech, neprodává se na eshopu, ale pouze u Vaší paní kosmetičky. Informace a dostupnost u Vaší paní kosmetičky nebo na FB:

https://www.facebook.com/Kosmetick%C3%BD-salon-Hildegard-Braukmann-240323349767844/?fref=ts

Preparáty určené pro náročnou pokožku. Jsou impulsem k jejímu omlazení a pocitu.

"CÍTÍM SE VE VLASTNÍ KŮŽI DOBŘE"

 

 

Řada INSTITUTE

Ideál krásy se mění, ale standard zůstává. Pokožka by měla vyzařovat svěžest, vitalitu a pozitivní ladění v nejširším slova smyslu. Institut bylinné kosmetiky HB, vytvořil serii produktů s novým akcentem na evoluci biologické péče pro náročnou pokožku. Tato inovativní péče o pokožku je koncipována jako celostní kosmetika podle metody Hildegard Braukmann a je určená pro kosmetické salony. Produkty jsou určeny nejen k profesionální péči, ale i pro běžné denní užití.

 

Preparáty určené pro náročnou pokožku. Jsou impulsem k jejímu omlazení a pocitu.

  

 

Komentáře

18. 10. 2019, 17:01:05
Standa - (odpovědět)
To vypadá úžasně. Chtěl bych koupit nějaký balíček ekologické kosmetiky ženě, ale vůbec nevím, co mám vybrat. Kolagyně v práci mi říkala, že prý teď frčí právě okologická kosmetika a na internetu jsem našel toto: https://ecokoreanbeauty.com/ V čem to máte lepší, než tato firma? Děkuji, Standa
váš email:
jméno:
text:
X

S nákupem v našem e-shop souhlasíte s cookies. Děkujeme za důvěru.

souhlasím
nesouhlasím